Kullanıcı Sözleşmesi

SENDEOYLA.COM'a kayıt olan kullanıcılar bu sözleşmeyi kabul ettiğini beyan ve taahhüt eder. Kullanıcı SENDEOYLA.COM tarafından yayınlanan her türlü kullanım koşulunu ve T.C. mevzuatına uygun davranmayı ve hukuka aykırı hiçbir veri barındırmayacağını kabul ve taahhüt eder.

SENDEOYLA.COM dilediği zaman istediği bir kullanıcının tek taraflı olarak üyeliğine son verebilir. Bu durumda kullanıcı üyelik hesabındaki bilgilerin silinebileceğini kabul ve taahhüt eder. Kullanıcı böyle bir durumda SENDEOYLA.COM'dan hiçbir talepte bulunamayacağını kabul ve taahhüt eder.

Kullanıcı oluşturduğu her türlü içerik için sorumlu olduğunu kabul ve taahhüt eder. Aynı zamanda üçüncü şahısların haklarına zarar verecek, karalayıcı, aldatıcı, pornografik, ahlaka aykırı, hakaret ve şiddet içeren yasadışı unsur bulundurmayacağını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcı SENDEOYLA.COM tarafından yazılı/belgeli izin almaksızın reklam ve örtülü reklam niteliğinde içerikler oluşturamaz.

SENDEOYLA.COM üyelik hesaplarının güvenliği için azami dikkat göstermektedir ancak kayıtlı bilgiler ve hesap şifresinin güvenliği kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı hesap bilgilerini üçüncü şahıslarla paylaşmamalıdır. Hesabın üçüncü şahıslar tarafından ele geçirilmesi sonucu her türlü kötü niyetli kullanım kullanıcının sorumluluğunda olup böyle bir durumda iletisim@sendeoyla.com e-posta adresi ya da iletişim sayfası aracılığıyla iletişim kurulmalıdır.

Bu sözleşme kullanıcılara herhangi bir bildirimde bulunmaksızın SENDEOYLA.COM tarafından istenildiğinde düzenlebilir veya güncellenebilir. Bu nedenle kullanıcının siteyi her ziyaret edişinde bu sözleşmeyi tekrar okuması önerilmektedir. Bu belge en son 9 Ekim 2017 tarihinde güncellenmiştir.