Hakkımızda

SENDEOYLA.COM, 2017 yılında bir grup üniversite öğrencisi tarafından kurulmuş ve son çeyreğinde hayata geçirilmiş bir projedir. SENDEOYLA.COM taraf gütmeyen bir web sitesi olma özelliğini benimsemiş olup içeriklerini kendi ekibi ve interaktif kullanıcı kitlesiyle beraber üretmeyi hedeflemektedir.

SENDEOYLA.COM insanları bilgilendirmeyi, eğlendirmeyi, arada kaldığınız ikilemleri ortadan kaldırmayı, kararsızlıkları yok etmeyi, sorularınıza cevap olmayı hedeflemiştir. Peki bunu nasıl yapmaktadır? SENDEOYLA.COM ekibi ve interaktif kullanıcı kitlesiyle belirtilen tüm bu türlerde içerikler üretmektedir.

Örneğin; İkilemleri ve kararsızlıkları ortadan kaldırmak için kullanıcı deneyimine (fikrine) dayanan kıyaslama (oylama) sistemiyle kim hangi ürünü (içeriği) ne kadar tercih etmiş yüzdelik bir biçimde göstermekle beraber kullanıcı yorumlarıyla desteklemektedir. Mesela Samsung Galaxy S8 mi? iPhone X mi? şeklinde eklenmiş bir kıyaslama için insanların tercihlerine göre %70 Samsung Galaxy S8'i tercih etmiş, %30 ise iPhone X'i tercih etmiş şeklinde sunmaktadır. Aynı zamanda kullanıcıların attığı yorumlarla kim hangi ürünü neden tercih etmiş sorularına yanıt bularak fikir sahibi olabilirsiniz.

SENDEOYLA.COM'a kayıt olarak sizde kendinize ait profil sayfanızı oluşturabilir, kıyaslamalar (oylamalar) ekleyebilir, makale, liste türünde içerikler üretebilir SENDEOYLA.COM'un tüm fonksiyonlarından yararlanabilirsiniz. Yinede kayıt olmak zor geldiyse, önce bir deneyimlemek, bakmak istiyorsanız ya da sizin kıyaslamak, oluşturmak istediğiniz içerik daha önce oluşturulmuşsa kayıt olmadan kıyaslamaları oylayabilir veya istediğiniz içeriği görüntüleyebilirsiniz. Anlatılanlar ve çok daha fazlasıyla SENDEOYLA.COM kullanıcılarına sosyal medya tarzında eğlenceli bir platform sunmayı hedeflemektedir.